شرکت دانش بنیان ساعد

- 34064052 (086)
  34173314 (086)   
  شماره تماس:
پست الکترونیک : ایمیل شرکت ساعد |
نرم افزار ساعد حساب: مستحکم و روزآمد

برای اینکه دیگران باورت کنند، ابتدا باید خودت، خودت را باور کنی.

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، تا قبل از نرم افزار آسانسور ساعد حساب، تجربه تولید انبوه را نداشتیم لذا باور اینکه صدها مشتری در سراسر کشور داشته باشیم کمی سخت به نظر می‌رسید ...سرسره به جای آسانسور

مسئولان دانشگاه مونیخ برای کاهش  مصرف برق و استفاده کمتر از آسانسور، سرسره‌هایی را برای پایین آمدن دانشجویان واساتید از طبقات، طراحی و اجرا کرده‌اند.

آسانسور در دانشگاه مونیخ-1

این سرسره ها همچنین سبب افزایش نشاط اساتید و دانشجویان می‌شود.سرود بازاریابی از دیدگاه فیلیپ کاتلر

فیلیپ کاتلر را پدر بازاریابی مدرن می دانند. وی در یکی از سخنرانیهای معروف خود در سال ۲۰۰۷ تعریف جدیدی از بازاریابی ارائه می دهد که بیان آن خالی از لطف نخواهد بود.

کاتلر می گوید : ” بازاریابی یعنی CCDVTP ” و این شاید یکی از زیباترین و پر محتواترین تعاریف از بازاریابی باشد.

CCDVTP = Create, Communicate and Deliver Value to a Target market at a Profit

منظور از خلق ارزش، مدیریت محصول (Product Management)، منظور از معرفی ارزش، مدیریت برند (Brand Management) و منظور از تحویل ارزش، مدیریت مشتری (Customer Management) می باشد. نکته جالب توجه در این تعریف آن است که در برگیرنده تمامی عناصر آمیزه بازاریابی (محصول، قیمت، محل ارائه و ترویج) است. هر چند که آمیزه بازاریابی در عصر کنونی تعابیر دیگری یافته است.

بهتر است به جای محصول از نیاز و خواسته مشتری سخن به میان آوریم چرا که اگر محصول یا خدمت مطابق با خواست مشتری باشد می تواند ارزش آفرین گردد. از دیدگاه مشتری راحتی خرید و در اختیار داشتن محصول بسیار مهم است. لذا به جای آنکه به فکر پیدا کردن بهترین مکان برای ارائه محصول در سطح شهر باشیم باید به فکر بهترین روش برای خرید و تحویل محصول یا خدمت به مشتری باشیم. همچنین به جای تبلیغات یک سویه و تکراری باید به فکر ارتباط با مشتری و شنیدن حرفهای او باشیم. تعیین قیمت یکی از اقداماتی است که می تواند در موفقیت و شکست ما تاثیرگذار باشد. تعیین قیمتی پایین تر از ارزشی که محصول یا خدمت دارد می تواند علاوه بر زیان برای ما موجبات تبلیغات منفی را فراهم آورد و تعیین قیمتی بالا می تواند مشتریان را نسبت به ما بدبین کند. بنابراین بهتر است به جای عنوان قیمت از هزینه برآورده کردن ارزش برای مشتری صحبت نماییم.

اگر ما مشتریان هدف را شناسایی کرده و اقدامات لازم برای شناخت آنها را انجام داده باشیم، بدون تردید مدیریت محصول، مدیریت برند و نیز مدیریت مشتری به شکل معجزه آسایی شکل می گیرد و دستیابی به سود کمترین اتفاقی است که در این فرآیند روی خواهد داد.

 مدیریت پروژه (۳)

پس از تعیین محدوده پروژه، باید منابع در دسترس مشخص و حدود آنها معین گردد. همانطور که می دانیم مدیریت منابع یکی از موضوعات مهم و کلیدی محسوب می‌شود و این عامل در مدیریت پروژه بسیار حیاتی است چرا که کوچکترین اشتباه مدیر پروژه می‌تواند منجر به اتلاف منابع و در نهایت به شکست پروژه منتهی شود. اما بهتر است قبل از صحبت کردن در مورد مدیریت منابع، انواع منابع را معرفی کنیم.تبریک سال نو

نو شدن طبیعت و حلول سال جدید خورشیدی را به تمامی مشتریان، شرکای تجاری، پرسنل و مدیران ساعد تبریک عرض می کنیم و سالی همراه با موفقیت و بهروزی را برای آنها آرزومندیم.

سال ۱۳۹۰ سالی پربار برای شرکت ساعد بود و موفقیتهای زیادی در این سال بدست آمد. لازم می دانیم از تمامی مشتریان عزیزی که با اعتماد به ما، استفاده از نرم افزارهای ساعد را نسبت به سایر راه حلها ترجیح داده اند تشکر و سپاسگزاری نماییم. امیدواریم در سال ۱۳۹۱ نیز بتوانیم محصولات و خدماتی را که شایسته آنهاست ارائه دهیم.

ساعد خوب می داند که مشتریان موجود بسیار ارزشمند هستند لذا آنها را در لیست داراییهای خود قرار داده است. بنابراین همواره این شعار (که در حقیقت باور ساعد است) را در سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است که : ” بهترین تبلیغ برای ما مشتریان موجود ما هستند، به امید اینکه مشتری دائمی ما باشید “انواع آسانسورها

از دیدگاه عمده کسانی که از صنعت آسانسور سررشته ای ندارند آسانسور، آسانسور است. یعنی وسیله ای است که انسان یا بار را در جهت عمودی جابجا می کند. اما به هر حال آسانسورها انواع و اقسامی دارند. در این نوشته تصمیم گرفتیم نمونه هایی را معرفی کنیم تا شاید برای کسانی که اطلاعاتی در این زمینه ندارند جذاب باشد.