شرکت ساعد، با استفاده از دانش مهندسی نرم افزار در تمامی فرآیندهای کاری و پروژه های خود، به دنبال تحول نوآورانه و بدیع در صنعت نرم افزار بوده و معتقد است که صنعت نرم افزار در ایران، در ابتدای راه خود قرار دارد و با ارائه راه حل های نرم افزاری که صرفاً مبتنی بر سودآوری نباشد می توان به انجام وظایف و فرآیندهای کاری سازمان ها به صورت کارا و اثربخش کمک نمود لذا بکارگیری اصول مهندسی نرم افزار به صورت سیستماتیک، در سرلوحه امور ساعد قرار دارد.

بر این اساس با توجه به پتانسیل بالای استان مرکزی، در خصوص شرکت های متعدد صنعتی و رشد روز افزون جامعه فارغ التحصیلان دانشگاهی و نیز موقعیت این استان در جغرافیای ایران، شهر اراک برای راه اندازی دفتر اصلی شرکت مدنظر قرار گرفته است.

در سال 1387 تحول شگرفی در این شرکت اتفاق افتاد و با تدوین استراتژی های کلان مبتنی بر نیاز کشور، تولید نرم افزارهای جدید و توسعه نرم افزارهای پیشین با بهره مندی از فناوری های روز مورد توجه قرار گرفت.

لوگو شرکت ساعد

دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک

چشم انداز ساعد

بهترین ارائه دهنده راه حل های نرم افزاری در جهان

The best Software Solutions Provider in the World

ماموریت ساعد

ماموریت ساعد این است که با جذب و پرورش نیروهای توانمند همراه با یادگیری مستمر و تحقیق و نوآوری، به کمک روز آمدترین فناوری ها و با نگرش برد- برد به دنبال ایجاد ارزشی فراتر از انتظار برای همه باشد.
saaed activity area

فعالیت های اصلی شرکت ساعد

  • ارائه مشاوره در زمینه نیازمندی های نرم افزاری سازمان ها
  • تحلیل، طراحی، ساخت و اجرای نرم افزارهای مورد نیاز سازمان ها
  • ارائه مشاوره در حوزه مدیریت دانایی و طراحی و ساخت سیستم مدیریت دانایی
  • ارائه مشاوره در زمینه مدیریت بازاریابی در سازمان ها
  • انجام تحقیقات بازاریابی مورد نیاز سازمان ها
  • برگزاری دوره های آموزشی در زمینه های استراتژی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، برنامه ریزی منابع سازمان (ERP)، مدیریت دانایی (KM)، مدیریت بازاریابی و معماری اطلاعات (IA)