بیش از یکسال بود که نرم افزار آسانسور را به بازار معرفی کرده بودیم و مشتریان ما از آن استفاده می‌کردند. یک سازمان دولتی، که از مشتریان یکی از مشتریان ما بود (چه جمله سختی است)، به یکباره مشتری ما شد.

ظاهرا ماجرا از این قرار بوده که به کارپرداز آن سازمان اطلاع داده می‌شود که یکی از چکهایی که ارائه داده بودند، اضافی بوده و موجب شده که وجوه پرداختی بیش از مبلغ قرارداد باشد. وقتی که کارپرداز مراجعه می کند و صورتحساب و چک مربوطه را دریافت می‌کند، همزمان شماره تماس ما را نیز مطالبه می‌نماید.

تصور اینکه نرم افزار آسانسور به درد یک سازمان دولتی بخورد، باور نکردنی بود اما پس از مراجعه ما و انجام بررسیهای اولیه، قراردادی منعقد گردید و با انجام تغییراتی، نسخه ای از نرم افزار آسانسور برای آن سازمان نصب شد. در حال حاضر و با افتخار باید عرض کنیم نه تنها در این چند سال این نرم افزار توانسته به صنعت آسانسور خدمت رسانی نماید بلکه در مرتفع نمودن نیاز یکی از سازمانهای دولتی نیز موفق بوده است که اتفاقا ارتباط چندانی با صنعت آسانسور ندارد. تقاضای مداوم این سازمان برای به روزرسانی و انجام تغییرات جدید، ما را امیدوار نگه داشته است که همچنان این نرم افزار مورد استفاده و نقطه اتکای آنها می‌باشد. 

ادامه دارد...

 

دیدگاه‌های شما:

  1. دیدگاهی وجود ندارد.
    اولین نفری باشید که دیدگاه خود را بیان می کند.

Captcha